0 (532) 775 35 83 [email protected]
Paşaköy Mah., Bergama, İzmir, Türkiye.

Eskar Saanen Keçi Çiftliği

ESKAR TARIM kuruluşundan bu yana damızlık Saanen keçisi, keçi sütü üretimi, çekirdek sürü kurma çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Firmamızın ana hedefi, nitelikli damızlık temininde yüklenici olarak karlı süt keçiciliği için çözümler sunabilmektir. Firmamız ana üretim merkezi İzmir, Bergama ilçesidir.

Ulusal anlamda kamu ve özel sektörden gelen damızlık taleplerin akademik kadromuz kontrolünde üretimi ile ülke hayvancılığında keçi yetiştiriciliğinde önder olmayı gerektiren insan, fiziki alt yapı ve yatırım sermayesi yatırımları yapılmıştır. Koordineli çalışma prensibimizle, üreticilerimizin muhtelif üretim sistemleri konusunda destek alması, mevcut üretim tesislerini yeni ve güncel uygulamalarla geliştirmesi, dolayısıyla da ürün kalitesi, işlevsellik ve maliyet konularında iyileştirmeyle sonuçlanacaktır.
ESKAR TARIM tüm yatırımlarını kendi kaynaklarıyla gerçekleştirmiş güçlü bir firmadır. Üretim çiftliğimizin uygun olarak donatılmış, güncel üretim teknolojisinin devamlı geliştirilmeye açık olması, ürün kalitemizin de garantisi olmaktadır.